Erika Foster 6 - Doods geheim
Erika Foster 6 - Doods geheim
Erika Foster 6 - Doods geheim
Erika Foster 6 - Doods geheim
Nederlands
336
Prijs
15,00

Op werkdagen voor 23:00 uur besteld, volgende dag thuisbezorgd.

Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig

‘Met ingrediënten als veel actie, boeiende personages, slimme twists en veel verdachten heeft Bryndza met Doods geheim weer een sterke thriller geschreven.’ **** Hebban.nl

Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge

Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig


Op een ijzig koude ochtend vindt een moeder het met bloed doordrenkte lichaam van haar dochter, vastgevroren op de weg. Rechercheur Erika Foster, net bekomen van haar vorige zaak, is vastbesloten om ook dit onderzoek te leiden. Ze komt erachter dat in deze relatief rustige buitenwijk van Londen recentelijk meerdere jonge mensen zijn aangevallen.

Net als Erika eindelijk een lijn begint te zien in de aanwijzingen, wordt ze herinnerd aan haar eigen traumatische verleden. Ze moet zichzelf dwingen om gefocust te blijven, diep te graven, en de moordenaar te vinden – voordat hij weer toeslaat.



In de pers
‘Een nieuw hoogstandje met rechercheur Erika Foster in de hoofdrol.’  De Telegraaf/Vrouw

Doods geheim is een gelaagde policier met een goed uitgewerkte plot.’ VN Detective & Thrillergids

‘Het is Bryndza wederom voor de volle honderd procent gelukt om een spannend, spectaculair en goed doordacht verhaal te vertellen. Fans zijn al verkocht en nieuwe lezers raken snel verslaafd en worden fan.’ bol.com Lees Magazine

‘Een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ Margriet

‘Intrigerend… De Erika Foster-reeks kan zeker iets toevoegen aan het welgevulde rijk der spannende boeken.’ De Telegraaf

0 | 0

  • : Robert Bryndza
  • : Boekerij
  • : 9789022587355
  • : Nederlands
  • : Paperback
  • : 336
  • : januari 2021
  • : 442
  • : 215 x 141 x 28 mm.
  • : Erika Foster
  • : C 2010 tot c 2019; Londen (stad); Misdaad en mysterie: vrouwelijke detectives; Thriller / spannende fictie
  • : dochter, dubbelleven, engeland, geheimen, londen, m.j. arlidge, moeder, moord, vrouwenhaat, doodsgeheim