Prijs
10.00

Op werkdagen voor 23.00 uur besteld, volgende dag in huis

Gratis binnen 30 dagen retourneren
Bezorging in de winkel is gratis
Klanten beoordelen ons met een
Tik Tak is, net als Op slot en Kiekeboe, een bloedstollende thriller zoals alleen McGeorge die kan schrijven. Nu als speciale pocketeditie.
Tik Tak van Chris McGeorge is de perfecte thriller voor fans van Daniel Cole, M.J. Arlidge en Ruth Ware. De nieuwe koning van de locked room mystery: Chris McGeorge. Als 11-jarig jongetje loste Morgan Sheppard de moord op zijn wiskundeleraar op, terwijl iedereen dacht aan zelfmoord. Nu, 25 jaar later, wordt hij wakker, geboeid aan een bed in een onbekende hotelkamer, met vijf vreemden die ook net ontwaken. In de badkamer ligt een lijk. Op de tv verschijnt een man met een masker op. Sheppard krijgt de opdracht om binnen drie uur de moord op te lossen, anders zal iedereen sterven. De moordenaar blijkt een van de aanwezigen te zijn, maar het is onduidelijk wie… Tik Tak is een rollercoasterthriller die je vanaf de eerste bladzijde te pakken heeft.
Lees meer

Reviews

Door onze lezers geschreven
0 sterren | 0 beoordelingen

Wat vond jij van dit boek?

Hoeveel sterren geef je?
Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een cadeaukaart ter waarde 50,00.

Details

  • Auteur(s) : Chris McGeorge
  • Uitgeverij: Luitingh Sijthoff
  • ISBN : 9789021026572
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : Paperback
  • Aantal pagina's : 320
  • Verschijningsdatum : January 2021
  • Gewicht : 252
  • Afmetingen : 187 x 105 x 30 mm.
  • Thema : Misdaad en mysteriefictie; Thriller / spannende fictie; Vertaalde fictie
  • Trefwoorden : Moord, Misdaad, Tijdnood