Prijs
12.99

Direct downloaden

Klanten beoordelen ons met een

Dit intrigerende boek vertelt het verhaal van de twee buitenbeentjes Eleanor en Park, tijdens één schooljaar in 1986. Ze delen hun passie voor stripboeken en muziek. Ze zijn slim genoeg om te weten dat een eerste liefde bijna nooit standhoudt, maar ook dapper en wanhopig genoeg om het te proberen.

  • Won diverse prijzen waaronder de Publishers Weekly Best Children’s Book of 2013
  • Voor lezers van Gayle Foreman en John Green
  • Onvergetelijke personages bespreken zware thema’s doorspekt met hilarische scènes
Lees meer

Reviews

Door onze lezers geschreven
0 sterren | 0 beoordelingen

Wat vond jij van dit boek?

Hoeveel sterren geef je?
Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een cadeaukaart ter waarde 50,00.

Details

  • Auteur(s) : Rainbow Rowell
  • Uitgeverij: Van Goor
  • ISBN : 9789000342648
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : eBook
  • Aantal pagina's : 335
  • Verschijningsdatum : November 2014
  • Gewicht : 1
  • Afmetingen : 1 x 1 x 1 mm.
  • Formaat : ePub met digitaal watermerk - 2
  • Thema : Kinderen / tieners: fictie en waargebeurde verhalen; Kinderen / tieners: fictie: algemene fictie; Kinderen / tieners: fictie: romantiek, liefde en relaties; Kinderen / tieners: persoonlijke en sociale onderwerpen; Kinderen / tieners: persoonlijke en sociale onderwerpen: eerste ervaringen en opgroeien; Kinderen / tieners: persoonlijke en sociale onderwerpen: emoties, humeur en gevoelens; Leeftijdscategorie: vanaf 15 jaar; Vertaalde fictie