Tranen van Lucifer
Prijs
9,99

Direct downloaden

Klanten beoordelen ons met een
Niet weg te leggen! Thompsons tweede boek is nog beter dan zijn eerste, een must voor fans van Arnaldur Indriason, Stieg Larsson, Henning Mankell en Jo Nesb. Booklist (starred review) Inspecteur Kari Vaara krijgt de gevoelige opdracht om onderzoek te doen naar Arvid Lahtinen, een negentigjarige Finse nationale held die ervan verdacht wordt oorlogsmisdaden gepleegd te hebben tijdens de Tweede Wereldoorlog. Hij is de enige overlevende van de onlangs ontdekte Stalag 309-eenheid, die mogelijk communisten en Joden zou hebben geliquideerd in samenwerking met de Gestapo. Tegelijkertijd raakt Vaara betrokken bij de moordzaak van Iisa Filippov, de promiscue vrouw van een Russische zakenman. Het heeft er alle schijn van dat haar minnaar de moord in de schoenen geschoven krijgt, terwijl Filippov zelf duidelijk een hand boven het hoofd gehouden wordt. Het spoor van die hand leidt Vaara naar de corrupte top van de macht. Al snel komen heden en verleden met elkaar in botsing op een manier die niemand voor mogelijk had gehouden...
Lees meer

Reviews

Door onze lezers geschreven
0 sterren | 0 beoordelingen

Wat vond jij van dit boek?

Hoeveel sterren geef je?
Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een cadeaukaart ter waarde 50,00.

Details

  • Auteur(s) : James Thompson
  • Uitgeverij: Xander Uitgevers
  • ISBN : 9789045203607
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : eBook
  • Aantal pagina's : 328
  • Verschijningsdatum : april 2013
  • Gewicht : 1
  • Afmetingen : 1 x 1 x 1 mm.
  • Serie : Inspecteur Vaara-serie
  • Formaat : ePub met digitaal watermerk - 2
  • Thema : Thriller / spannende fictie