Zodiac
Prijs
24,50

Op werkdagen voor 16.00 uur besteld, volgende dag in huis

Spectaculaire high concept thriller voor de lezers van Lee Child en Lauren Beukes
Stel je een samenleving voor waarin mensen zijn ingedeeld naar hun sterrenbeeld en waarin status wordt bepaald bij de geboorte. Een serie uitzonderlijk brute moorden zet de hele gemeenschap op zijn kop. Alle ogen zijn gericht op inspecteur Jerome Burton en sterrenkundig profiler Lindi Childs. Samen belanden ze in een duistere geschiedenis van verraad, vergane liefde, gebroken beloften en een verwoestende waarheid die de samenleving dreigt te ontwrichten...

0 | 0

  • : Sam Wilson
  • : The House Of Books
  • : 9789044359541
  • : Nederlands
  • : Paperback
  • : 416
  • : januari 2020
  • : 488
  • : 210 x 135 x 33 mm.
  • : Thriller / spannende fictie