Prijs
9.99

Direct downloaden

Klanten beoordelen ons met een
Dodenlijst van Martin Österdahl is het tweede deel van de Max Anger-serie. Alleen Ruslandexpert Max Anger ziet een verband en tussen een moord en een ongeluk bij de Russische marine.
Max Anger serie 2
‘Dodenlijst’ is het ijzersterke, los te lezen, tweede deel in de Max Anger-serie van Martin Österdahl, die begon met ‘Vraag niet om genade’. ‘Dodenlijst’ is een spannende internationale spionagethriller over een seriemoordenaar in Zweden en Rusland.

In een boerderij wordt een doormidden gezaagd lijk aangetroffen, in het voorhoofd staan symbolen gekerfd. Het blijkt de baas van de Zweedse immigratiedienst en hij is de eerste van meerdere hooggeplaatsten die in korte tijd vermoord worden. Angst heerst: niemand weet wie er zal volgen. Rond dezelfde tijd houdt de Russische marine een oefening die verkeerd afloopt – een onderzeeër komt niet meer boven water. Alleen Ruslandexpert Max Anger ziet het verband en kan de moordenaar stoppen. Maar hij wordt gedwarsboomd omdat sommige dingen uit het verleden het oppervlak niet mogen bereiken.

Voor de fans van James Bond en The Bourne-films.
Martin Österdahl studeerde Russisch, Oost-Europese culturen en economie. Hij werkte twintig jaar in de televisiewereld. Ook heeft hij een tijdlang in Rusland gewoond. Zijn thrillerdebuut, ‘Vraag niet om genade’, werd direct een bestseller in Zweden.
Lees meer

Reviews

Door onze lezers geschreven
0 sterren | 0 beoordelingen

Wat vond jij van dit boek?

Hoeveel sterren geef je?
Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een cadeaukaart ter waarde 50,00.

Details

  • Auteur(s) : Martin Österdahl
  • Uitgeverij: Ambo|Anthos
  • ISBN : 9789026337000
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : eBook
  • Aantal pagina's : 476
  • Verschijningsdatum : February 2019
  • Gewicht : 1
  • Afmetingen : 1 x 1 x 1 mm.
  • Serie : Max Anger
  • Formaat : ePub met digitaal watermerk - 2
  • Thema : Historische misdaad en mysteries; Internationale relaties; Misdaad en criminologie; Misdaad en mysterie: hard-boiled crime, fiction noir; Misdaad en mysterie: privédetective / amateurdetectives; Misdaad en mysteriefictie; Politieke corruptie; Rusland; Thriller / spannende fictie; Vertaalde fictie; Wereldoorlog II (ca. 1939 - ca. 1945); Zweden
  • Trefwoorden : Scandinavische Thriller, Zweedse Thriller, Max Anger, Spionage, Seriemoordenaar