Prijs
11.99

Direct downloaden

Klanten beoordelen ons met een

Wat is er gebeurd met het meisje dat spoorloos verdween?

Freya begint het nieuwe schooljaar op een kostschool in de bossen. Haar moeder is een halfjaar geleden overleden en haar vader verwerkt zijn verdriet door zich volledig op zijn baan te storten. Hij heeft dan ook besloten dat Freya beter af is op een kostschool.
Al na een paar dagen verdwijnt haar klasgenoot Maria. De meesten zoeken er niets achter, het zal wel aandachttrekkerij zijn. Maar Freya heeft het gevoel dat er iets niet klopt. Samen met haar nieuwe vriendin Terri gaat ze op onderzoek uit. Wat kan er gebeurd zijn? Weet Maria’s ex-vriend meer? En waarom had ze contact met een drugsdealer?
Freya raakt steeds dieper verwikkeld in de intriges en geheimen rond de verdwijning van Maria. Niet iedereen is even blij met haar bemoeienis. Gelukkig heeft ze de knappe Leo nog, alleen jammer dat hij haar docent is…

Must-read voor de fans van Gone Girl, Karen McManus en Sarah Pinborough.

Lees meer

Reviews

Door onze lezers geschreven
0 sterren | 0 beoordelingen

Wat vond jij van dit boek?

Hoeveel sterren geef je?
Geef je uitgebreide beoordeling en maak kans op een cadeaukaart ter waarde 50,00.

Details

  • Auteur(s) : Kathy Tailor
  • Uitgeverij: Van Goor
  • ISBN : 9789000373994
  • Taal : Nederlands
  • Uitvoering : eBook
  • Aantal pagina's : 272
  • Verschijningsdatum : September 2020
  • Gewicht : 1
  • Afmetingen : 1 x 1 x 1 mm.
  • Formaat : ePub met digitaal watermerk - 2
  • Thema : Kinderen / tieners: fictie: thrillers; Kinderen / tieners: persoonlijke en sociale onderwerpen: relaties (geen familie); Kinderen / tieners: persoonlijke en sociale onderwerpen: vrienden en vriendschappen; Kinderen / tieners: persoonlijke en sociale onderwerpen: weglopen; Leeftijdscategorie: vanaf 15 jaar; Psychologische thriller; Thriller / spannende fictie
  • Leeftijdsindicatie : Vanaf 15 jaar