Leef, lach, loch
Nederlands
Prijs
4,99

Direct downloaden

De feelgoodroman Leef, lach, loch van Vanessa Gerrits is het eerste deel van de serie North Ness Inn en gaat over toerismestudente Esme, die stage moet lopen in het druilerige Schotland.

Leef, lach, loch is de innemende en sprankelende feelgoodroman van Vanessa Gerrits en het eerste deel in de North Ness Inn-serie. Voor fans van Sophie Kinsella, Jill Mansell en Marijke Vos.

Met haar drieëntwintig jaar is Esme aan de oude kant voor een eerstejaars student – haar (inmiddels ex) bad boyfriend had een stokje gestoken voor haar studieplannen. Na hun breuk begint Esme eindelijk aan haar droomstudie: toerisme. Ze is helemaal klaar voor een stage op een zonnige vakantiebestemming, maar dan vallen haar plannen in het water. Letterlijk. De enige stageplaats die nog over blijkt, is een Schotse herberg in de buurt van Loch Ness. Vastberaden er het beste van te maken vertrekt Esme naar het druilerige Drumnadrochit.

Wanneer Esme de aantrekkelijke, wat norse herbergier Rory dan eindelijk ontmoet, blijkt ook nog eens dat hij helemaal niet op een stagiair zit te wachten. Maar Esme geeft zich niet gewonnen en vecht, gesteund door collega’s, voor haar stageplekje. En wie weet, misschien valt die Rory ook nog mee…

0 | 0

  • : Vanessa Gerrits
  • : Ambo|Anthos
  • : 9789047205562
  • : Nederlands
  • : eBook
  • : juli 2020
  • : 1
  • : 1 x 1 x 1 mm.
  • : North Ness Inn
  • : ePub met digitaal watermerk - 2
  • : Begin 21e eeuw c 2000 tot c 2050; Hedendaagse levensstijl fictie; Hedendaagse romantiek; Loch Ness en de Great Glen; Northwest Highlands; Romantiek: western, platteland of ruraal; Verhalend thema: liefde en relaties